Website Robot That Creates A Subscriber Email List Automatically

Website robot that creates a subscriber email list automatically, a chat bot is a computer program that talks through conversation or text. Ability to simulate human conversations through the turing test. Chat bots can be used for practical purposes such as customer service or information acquisition. Some chat bots are equipped with natural language processing systems, but most simple systems only extract the input keywords and then find the most appropriate response sentence from the database.

Një bot website që automatikisht krijon një listë e-mail parapagues, një bot chat është një program kompjuterik që flet me bisedë ose tekst. Aftësia për të simuluar bisedat njerëzore përmes testit turing. Robotët e diskutimit mund të përdoren për qëllime praktike siç është shërbimi ndaj klientit ose blerja e informacionit. Disa robotë diskutimi janë të pajisur me sisteme të përpunimit të gjuhës natyrale, por sistemet më të thjeshta nxjerrin vetëm fjalë kyçe të dhëna, dhe pastaj gjejnë fraza më të përshtatshme të përgjigjes në bazën e të dhënave.

Hiki i kahi pūnaewele punaewele e haku i ka papa inoa leka uila, he papahana kamepiula e kamaʻilio ma ke kamaʻilio a’ōlelo paha. Ke ākea e hoʻohālike i nā kūkākūkā kanaka ma o ka ho’āʻoʻana. Hiki ke hoʻohanaʻia nā robots hiki ke hoʻohanaʻia no nā hana kūpono e like me ka lawelawe kelepona a iʻole kaʻikeʻike. Ua hoʻolakoʻia kekahi robots i nā pūnaewele hoʻolaha’ōlelo maoli, akāʻo nā’ōnaehana maʻalahi wale nō e lawe wale i nā hua’ōlelo i hoʻokomoʻia, a laila e huli i ka’ōlelo pane maikaʻi loa i loko o ka pūnaewele.

>>>Click Here to Start<<<